Promocje

Poranki z Endodentica

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 14 oferujemy 10% zniżkę na wszystkie zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz profilaktyki.

 

Karta Rodzinna

10% zniżka na leczenie każdego kolejnego członka rodziny. Oferta obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej zarówno dzieci, jak i dorosłych, profilaktyki oraz endodoncji.

Zniżkę bezterminowo uzyskuje każdy członek rodziny będący naszym Pacjentem, pod warunkiem regularnych wizyt kontrolnych co 6 miesięcy. W przypadku nie dotrzymywania terminów wizyt kontrolnych, zniżka może zostać cofnięta.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku nie pojawienia się na umówionej wizycie, bez jej wcześniejszego odwołania, przynajmniej 24 godz. przed terminem, Pacjent traci prawo do korzystania z Karty Rodzinnej.

 

Pakiet czyszczenia dla dwojga

Przy jednoczesnym skorzystaniu z pakietu czyszczenia przez 2 osoby (rodzina, znajomi, współpracownicy), cena zabiegu dla jednej osoby wynosi 350, zamiast 400 zł. Przypominamy, że aby skorzystać z promocji, obie osoby muszą mieć przeprowadzony zabieg tego samego dnia.

Do każdego pakietu czyszczenia, każdy z Pacjentów otrzymuje odpowiednio dobraną pastę do zębów.

 

Mehoffera Special

Dla wszystkich mieszkańców bloku przy ul. Mehoffera 44 przygotowaliśmy specjalną niespodziankę – 10% mniej na wszystkie zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz profilaktyki. Zapraszamy.

Promocje nie łączą się.
Przycisk MediRaty