O nas

Endodentica – Klinika Zdrowego Uśmiechu

to miejsce, które powstało dzięki motywacji, wieloletnim staraniom i ciężkiej pracy założycielki praktyki Ewy Robak. Od początku marzeniem było stworzenie gabinetu stomatologicznego, w którym zespół doświadczonych  specjalistów, dysponujących świetnym sprzętem, będzie w stanie sprostać stale rosnącym oczekiwaniom Pacjentów.

Zaplanowane, bardzo dokładnie, na wiele miesięcy przygotowania: plany, rozmowy, skrupulatna dbałość o każdy detal, zaowocowały realizacją całego przedsięwzięcia na najwyższym, oczekiwanym poziomie.

Wszystkie nasze dziania były podporządkowane priorytetom takim jak: satysfakcja Pacjenta, zagwarantowanie  poczucia bezpieczeństwa (tak ważnego w dziedzinie medycyny jaką jest stomatologia) oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie z bezkompromisową jakością.

W tym celu przygotowaliśmy klimatyzowane, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, przestronne gabinety, w których każdy z Pacjentów czuje się komfortowo i bezpiecznie.

Nasza klinika cały czas rozwija się zgodnie z nowoczesnymi osiągnieciami, tak aby móc oferować najnowsze rozwiązania w dziedzinie stomatologii.

Wyposażenie kliniki to specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości. W codziennej pracy posługujemy się między innymi: 2 mikroskopami stomatologicznymi, sprzętem do zaawansowanego i nowoczesnego leczenia endodontycznego, kamerą wewnątrzustną, pantomografem (który daje możliwość wykonania pełnej diagnostyki radiologicznej). W Endodentica wykonujemy także zdjęcia tomograficzne CBCT – bezcenne w diagnostyce okołoimplantologicznej oraz endodontycznej.

Wszystkie wprowadzane, nowe rozwiązania, mają na celu zapewniać Państwu leczenie na najwyższym poziomie z zachowaniem bezkompromisowej jakości.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów różnych dziedzin stomatologii, których pracę oraz osiągnięcia znamy i podziwiamy. Są uznanymi fachowcami i autorytetami w dziedzinach, którymi się zajmują. Zespół Endodentica, w trosce o najwyższą jakość usług, stale uczestniczy w kursach, szkoleniach praktycznych i konferencjach w kraju i na świecie. Zdobyte przez nas umiejętności potwierdzone są odpowiednimi certyfikatami. Nieustannie podnosząc nasze kwalifikacje rozszerzamy zakres zabiegów oferowanych naszym Pacjentom, chcąc zapewnić kompleksową, interdyscyplinarną opiekę.

Dla nas największą satysfakcją, jaką możemy uzyskać wykonując nasz zawód, jest uśmiech Pacjenta i jego zadowolenie.

Zapraszamy również do zapozniania się z naszym Zespołem.

Przycisk MediRaty