Lekarze

Ewa Robak

Ewa Robak

lekarz dentysta

Jest absolwentką kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2010r.

Od momentu uzyskania dyplomu, stara się stale podnosić swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach stomatologicznych. Szczególną uwagę skupia na doskonaleniu umiejętności pracy pod mikroskopem, w tym zabiegów z zakresu endodoncji i mikrochirurgii stomatologicznej.

W codziennej pracy stosuje mikroskop zabiegowy, dzięki użyciu którego staje się możliwym wykonanie nawet najtrudniejszych zabiegów endodontycznych, takich jak: usuwanie złamanych narzędzi, udrażnianie zobliterowanych kanałów czy pokrywanie perforacji korzeniowych.

Zajmuje się przede wszystkim endodoncją, czyli leczeniem kanałowym pod mikroskopem, ale także wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej (estetyczne wypełnienia, licówki kompozytowe), protetyki (licówki oraz korony porcelanowe, mosty porcelanowe i kompozytowe na włóknie szklanym) oraz chirurgii stomatologicznej.

W chwili obecnej szczególnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu protetyki, okluzji oraz szeroko pojętej stomatologii estetycznej, tak aby zapewnić kompleksową opiekę nad uśmiechem Pacjentów.

Stara się, aby każdy Pacjent został objęty kompleksową opieką stomatologiczną, ponieważ tylko takie podejście daje możliwość wyleczenia problemu, a nie jedynie zamaskowania objawu.

Szczególne miejsce w jej praktyce zawodowej zajmują Pacjenci z lękiem przed wizytami u dentysty, tzw. dentofobią. Poprzez systematyczne wizyty, metodą małych kroków, udaje się opanować strach przed wizytami i doprowadzić leczenie do końca, przywracając Pacjentowi śnieżnobiały uśmiech.

Dentofobia i wynikający z niej zły stan zębów, często sprawiają, że zamiast cieszyć się pełnią życia, stajemy się nieśmiali, unikamy kontaktu z innymi ludźmi, chcąc zamaskować swój problem. Dlatego walka ze strachem, jest nie tylko kwestią zdrowia jamy ustnej.

Dr Ewa przyjmuje pacjentów języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

Łukasz Marczak

Łukasz Marczak

lekarz dentysta

Jest absolwentem kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W Endodentica zajmuje się przede wszystkim specjalistycznym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Zabiegi takie wykonuje zgodnie z najnowszymi standardami leczenia rekomendowanymi przez PTE, stosując w codziennej pracy mikroskop zabiegowy, koferdam oraz maszynowe narzędzia do opracowywania kanałów.

Specjalizuje się w trudnych przypadkach endodontycznych, tj. zobliterowanych kanałach, usuwaniu złamanych narzędzi kanałowych, zamykaniu perforacji oraz leczeniem Pacjentów w narkozie.

Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, chirurgii i drobnej protetyki.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Michał Karpiński

Michał Karpiński

lekarz dentysta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii stomatologicznej.

W Endodentica zajmuje się leczeniem chirurgicznym – ekstrakcje zębów, usuwanie zatrzymanych zębów mądrości. Wykonuje także zabiegi z zakresu implantologii oraz zabiegi okołoimplantologiczne, np. podnoszenie dna zatoki szczękowej, augmentacja wyrostka zębodołowego. Przeprowadza również zabiegi w narkozie.

Jego doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe sprawiają, że przeprowadzane leczenie jest sprawne i zakończone sukcesem. Jedyny lekarz, u którego Pacjenci po ekstrakcji ósemek, wychodzą z uśmiechem na twarzy.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Piotr Czajka

Piotr Czajka

lekarz dentysta

W Endodentica zajmuje się leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych oraz dzieci.
W 2010r. ukończył studia na kierunku lekarsko – dentystycznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako dziedzinę stomatologii, w której się specjalizuje, wybrał ortodoncję, która od zawsze budziła jego zainteresowanie.
Bierze czynny udział w szkoleniach z zakresu ortodoncji, poznając nowe metody leczenia oraz doskonaląc swoje umiejętności. W codziennej pracy stawia na precyzję, indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego Pacjenta, starając się wybierać bezekstrakcyjne metody leczenia.
Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Katarzyna Żychowska

Katarzyna Żychowska

lekarz dentysta

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2011 r. na kierunku lekarsko – dentystycznym.
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w szkoleniach branżowych.
W Endodentica zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym i endodontycznym. Wykonuje także estetyczne odbudowy protetyczne zębów.
Jej otwartość i spokój pozwalają jej nawiązać z Pacjentami bardzo dobry kontakt, co gwarantuje im komfort w trakcie wizyty.
Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Marta Kurkowska

lekarz dentysta

Jest absolwentką kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2011r.
W Endodentica zajmuje się leczeniem zachowawczym oraz specjalistycznym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem.
Jako uzupełnienie usług stomatologicznych wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Dba o wysoki komfort pacjenta.
Stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w szkoleniach branżowych.
Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Iwona Wróbel

Iwona Wróbel

lekarz dentysta

Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny, kierunek lekarsko – dentystyczny w 2010r.
W Endodentica zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki. Wykonuje także zabiegi endodontyczne oraz drobne zabiegi chirurgiczne.

Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i kongresach stomatologicznych, a swoją pracę traktuje jako pasję. Do każdego pacjenta podchodzi z należytą mu uwagą i troską, starając się opracować kompleksowy plan leczenia.

Ma świetne podejście do dzieci. Mali Pacjenci z uśmiechem na twarzy odwiedzają Panią doktor, nie mogąc się doczekać kolejnego kolorowego ząbka.
Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Monika Haręzga

lekarz dentysta

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie w 2010 r.

W Endodentica zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki zarówno u dorosłych jak i najmłodszych pacjentów.
Wykonuje także zabiegi endodontyczne oraz estetyczne.

Dba o wysoki komfort każdego pacjenta dlatego też ma świetny kontakt z dziećmi. Mali Pacjenci z uśmiechem na twarzy odwiedzają Panią doktor.
Stale podnosi też swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w wielu szkoleniach branżowych.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim

Paweł Kosakowski

Paweł Kosakowski

lekarz dentysta

W Endodentica zajmuje się leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych oraz dzieci.

W 2009r. ukończył studia na kierunku lekarsko – dentystycznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od samego początku swoją drogę zawodową skierował w stronę ortodoncji. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając optymalny plan leczenia. W swojej pracy stosuje metody bezekstrakcyjne, czyli prowadzi leczenie Pacjenta bez konieczności usuwania zębów. W trakcie terapii wykorzystuje także miniimplanty ortodontyczne oraz stałe aparaty podniebienne.

Aktywnie uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu ortodoncji, stale poszerzając swoją wiedzę i zwiększając umiejętności. W 2014r. ukończył kurs z zakresu stosowania aparatów lingwalnych, które również wykorzystuje w swojej praktyce. Aparaty takie zakładane są od strony języka/podniebienia, co sprawia, że są niewidoczne.
Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Katarzyna Jawoszek

Katarzyna Jawoszek

technik radiolog

W Endodentica zajmuje się opieką radiologiczną.
W 2008 roku ukończyła Medyczne Studium zawodowe im. Prof. Stanisława Liebharta otrzymując dyplom technika elektroradiologii.
Wykonuje zdjęcia radiologiczne wewnątrz i zewnątrzustne, a także przeprowadza badanie tomografii komputerowej CBCT.

Asysta

Benita Bobrzak

Benita Bobrzak

higienistka stomatologiczna

Higienistka i asystentka stomatologiczna o wieloletnim doświadczeniu w pracy przy zabiegach z zakresu endodoncji pod mikroskopem, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Asystentka przy zabiegach ortodontycznych.

W 2016 roku ukończyła studia na kierunku higiena stomatologiczna w Centrum Kształcenia w Niektórych Zawodach Medycznych, uzyskując tytuł higienistki stomatologicznej.

W Endodentica zajmuje się higienizacją. Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej oraz wybielania. Wykonuje indywidualny instruktaż higieny jamy ustnej oraz pomaga dobrać najodpowiedniejsze instrumentarium.

Paulina Kuba

Paulina Kuba

higienistka stomatologiczna

Doświadczona asystentka stomatologiczna. Czynnie asystuje przy zabiegach chirurgicznych
i implantologicznych. Aktywnie pomaga rówenież podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem oraz protetyki.

W gabinecie Endodentica zajmuje się także higienizacją, wykonuje indywidualny instruktaż higieny jamy ustnej oraz pomaga dobrać najodpowiedniejsze instrumentarium.

Ponadto wykonuje zabiegi wybielania zębów oraz usuwania przebarwień preparatem ICON.

Od 2015 dyplomowana higienistka. Absolwentka kierunku higiena stomatologiczna, prowadzonego przez Centrum Kształcenia w Niektórych Zawodach Medycznych.

CLOSE
CLOSE