Lekarze

Ewa Robak

Ewa Robak

lekarz dentysta

Jest absolwentką kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2010 r.

Od momentu uzyskania dyplomu, stara się stale podnosić swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach stomatologicznych. Szczególną uwagę skupia na doskonaleniu umiejętności pracy pod mikroskopem, w tym zabiegów z zakresu endodoncji i mikrochirurgii stomatologicznej.

W codziennej pracy stosuje mikroskop zabiegowy, dzięki którego użyciu, staje się możliwym wykonanie nawet najtrudniejszych zabiegów endodontycznych, takich jak: usuwanie złamanych narzędzi, udrażnianie zobliterowanych kanałów czy pokrywanie perforacji korzeniowych.

Zajmuje się przede wszystkim protetyką (licówki oraz korony porcelanowe, mosty porcelanowe i kompozytowe na włóknie szklanym), ale także wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej (estetyczne wypełnienia, licówki kompozytowe), endodoncją, czyli leczeniem kanałowym pod mikroskopem oraz chirurgii stomatologicznej.

Obecnej szczególnie rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu protetyki, okluzji oraz szeroko pojętej stomatologii estetycznej, tak aby zapewnić kompleksową opiekę nad uśmiechem Pacjentów.

Stara się, aby każdy Pacjent został objęty kompleksową opieką stomatologiczną, ponieważ tylko takie podejście daje możliwość wyleczenia problemu, a nie jedynie zamaskowania objawu.

Szczególne miejsce w jej praktyce zawodowej zajmują Pacjenci z lękiem przed wizytami u dentysty, tzw. dentofobią. Poprzez systematyczne wizyty, metodą małych kroków, udaje się opanować strach przed wizytami i doprowadzić leczenie do końca, przywracając Pacjentowi śnieżnobiały uśmiech.

Dentofobia i wynikający z niej zły stan zębów, często sprawiają, że zamiast cieszyć się pełnią życia, stajemy się nieśmiali, unikamy kontaktu z innymi ludźmi, chcąc zamaskować swój problem. Dlatego walka ze strachem, jest nie tylko kwestią zdrowia jamy ustnej.

Dr Ewa przyjmuje pacjentów języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

Łukasz Marczak

Łukasz Marczak

lekarz dentysta

Jest absolwentem kierunku lekarsko – dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W Endodentica zajmuje się przede wszystkim specjalistycznym leczeniem endodontycznym pod mikroskopem. Zabiegi takie wykonuje zgodnie z najnowszymi standardami leczenia rekomendowanymi przez PTE, stosując w codziennej pracy mikroskop zabiegowy, koferdam oraz maszynowe narzędzia do opracowywania kanałów.

Specjalizuje się w trudnych przypadkach endodontycznych, tj. zobliterowanych kanałach, usuwaniu złamanych narzędzi kanałowych, zamykaniu perforacji oraz leczeniem Pacjentów w narkozie.

Wykonuje również zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, chirurgii i drobnej protetyki.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Michał Karpiński

Michał Karpiński

lekarz dentysta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista chirurgii stomatologicznej.

W Endodentica zajmuje się leczeniem chirurgicznym – ekstrakcje zębów, usuwanie zatrzymanych zębów mądrości. Wykonuje także zabiegi z zakresu implantologii oraz zabiegi okołoimplantologiczne, np. podnoszenie dna zatoki szczękowej, augmentacja wyrostka zębodołowego. Przeprowadza również zabiegi w narkozie.

Jego doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe sprawiają, że przeprowadzane leczenie jest sprawne i zakończone sukcesem. Jedyny lekarz, u którego Pacjenci po ekstrakcji ósemek, wychodzą z uśmiechem na twarzy.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Piotr Czajka

Piotr Czajka

lekarz dentysta

W Endodentica zajmuje się leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych oraz dzieci.
W 2010r. ukończył studia na kierunku lekarsko – dentystycznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jako dziedzinę stomatologii, w której się specjalizuje, wybrał ortodoncję, która od zawsze budziła jego zainteresowanie.
Bierze czynny udział w szkoleniach z zakresu ortodoncji, poznając nowe metody leczenia oraz doskonaląc swoje umiejętności. W codziennej pracy stawia na precyzję, indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego Pacjenta, starając się wybierać bezekstrakcyjne metody leczenia.
Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Monika Zadrożna

lekarz dentysta

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie w 2010 r.

W Endodentica zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki zarówno u dorosłych jak i najmłodszych pacjentów.
Wykonuje także zabiegi endodontyczne oraz estetyczne.

Dba o wysoki komfort każdego pacjenta dlatego też ma świetny kontakt z dziećmi. Mali Pacjenci z uśmiechem na twarzy odwiedzają Panią doktor.
Stale podnosi też swoje kwalifikacje zawodowe, uczestnicząc w wielu szkoleniach branżowych.

Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim

Dominika Kopczyńska

lekarz dentysta

Jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Litewskiego Uniwersytetu Nauk Medycznych w Kownie, w ramach studiów anglojęzycznych tzw. English Division.
W Endodentica zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz endodoncją pod mikroskopem. Ponadto specjalizuje się w leczeniu dzieci, przykładając dużą wagę do ich dobrego samopoczucia w gabinecie.
W leczeniu wykorzystuje sedację (gaz rozweselający).

Posiada dodatkowe kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz preparatów dedykowanych do mezoterapii.

Systematycznie doskonali umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach stomatologicznych.

Joanna Bigosińska

lekarz dentysta

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą z endodoncją i elementami protetyki.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach z różnych dziedzin stomatologii by móc kompleksowo leczyć swoich pacjentów.

Paweł Karpiński

lekarz dentysta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

W Endodentica zajmuje się leczeniem chirurgicznym (miedzy innymi ekstrakcje zębów oraz usuwanie zębów zatrzymanych) oraz zabiegami w zakresie mikrochirurgii endodontycznej. Zabiegi te wykonuje również w narkozie.

Swoje umiejętności stale pogłębia biorąc udział w licznych kursach i konferencjach stomatologicznych. W swojej praktyce klinicznej kładzie duży nacisk na komfort i rozmowę z pacjentem, aby każdej wizycie towarzyszyła fachowa obsługa i przyjemna atmosfera.

Paweł Kosakowski

Paweł Kosakowski

lekarz dentysta

W Endodentica zajmuje się leczeniem ortodontycznym Pacjentów dorosłych oraz dzieci.

W 2009r. ukończył studia na kierunku lekarsko – dentystycznym na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Od samego początku swoją drogę zawodową skierował w stronę ortodoncji. Do każdego Pacjenta podchodzi indywidualnie, dobierając optymalny plan leczenia. W swojej pracy stosuje metody bezekstrakcyjne, czyli prowadzi leczenie Pacjenta bez konieczności usuwania zębów. W trakcie terapii wykorzystuje także miniimplanty ortodontyczne oraz stałe aparaty podniebienne.

Aktywnie uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu ortodoncji, stale poszerzając swoją wiedzę i zwiększając umiejętności. W 2014r. ukończył kurs z zakresu stosowania aparatów lingwalnych, które również wykorzystuje w swojej praktyce. Aparaty takie zakładane są od strony języka/podniebienia, co sprawia, że są niewidoczne.
Pacjentów przyjmuje w języku polskim i angielskim.

Michał Witek

lekarz dentysta

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W Endodentica zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym oraz endodontycznym. Zabiegi wykonuje z wykorzystaniem mikroskopu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach stomatologicznych.

W swojej praktyce lekarskiej kładzie duży nacisk na rozmowę z pacjentem oraz dba o jego komfort podczas leczenia. 

Asysta

Benita Bobrzak

Benita Bobrzak

higienistka stomatologiczna

Higienistka i asystentka stomatologiczna o wieloletnim doświadczeniu w pracy przy zabiegach z zakresu endodoncji pod mikroskopem, stomatologii zachowawczej oraz protetyki. Asystentka przy zabiegach ortodontycznych.

W 2016 roku ukończyła studia na kierunku higiena stomatologiczna w Centrum Kształcenia w Niektórych Zawodach Medycznych, uzyskując tytuł higienistki stomatologicznej.

W Endodentica zajmuje się higienizacją. Wykonuje zabiegi z zakresu profilaktyki stomatologicznej oraz wybielania. Wykonuje indywidualny instruktaż higieny jamy ustnej oraz pomaga dobrać najodpowiedniejsze instrumentarium.

Paulina Kuba

Paulina Kuba

higienistka stomatologiczna

Doświadczona asystentka stomatologiczna. Czynnie asystuje przy zabiegach chirurgicznych
i implantologicznych. Aktywnie pomaga rówenież podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji pod mikroskopem oraz protetyki.

W gabinecie Endodentica zajmuje się także higienizacją, wykonuje indywidualny instruktaż higieny jamy ustnej oraz pomaga dobrać najodpowiedniejsze instrumentarium.

Ponadto wykonuje zabiegi wybielania zębów oraz usuwania przebarwień preparatem ICON.

Od 2015 dyplomowana higienistka. Absolwentka kierunku higiena stomatologiczna, prowadzonego przez Centrum Kształcenia w Niektórych Zawodach Medycznych.

Przycisk MediRaty