Wyposażenie

W celu zapewnienia o najwyższej jakości zabiegów, nasza Klinika wyposażona została w nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz stomatologiczny.

W Endodentica znajdują się 2 komfortowe unity stomatologiczne s200 firmy Stern Weber, każdy z nich wyposażony jest w radiowizjografię firmy MyRay – urządzenie do wykonywania zdjęć RTG bezpośrednio w gabinecie, przy fotelu stomatologicznym. Wykonane zdjęcie już po kilku sekundach widoczne jest na monitorze komputera i pozwala na dokładną diagnozę oraz analizę przypadku podczas gdy Pacjent cały czas przebywa na fotelu.

Dodatkowo, w trakcie zabiegów z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej i protetyki, personel kliniki wykorzystuje mikroskopy stomatologiczne SmartOptic firmy Seliga, które zapewniają optymalną precyzję przeprowadzanego leczenia.

Dysponujemy także specjalistycznymi urządzeniami wykorzystywanymi podczas leczenia kanałowego – mikroslinik endodontyczny X-Smart (Dentsply), Beefil (VDW) do termicznego wypełniania kanałów korzeniowych gutaperką, endometr Raypex 5 (VDW) precyzyjnie określający długość kanałów oraz skaler endodontyczny firmy Woodpecker.

Od 2013 roku w klinice Endodentica oferujemy możliwość wykonania pełnej diagnostyki radiologicznej dzięki obecności tomografu stomatologicznego Hyperion X9 firmy Myray.

Dbając o komfort naszych Pacjentów wszystkie zabiegi wykonujemy bezboleśnie znieczulając komputerowo urządzeniem – The Wand oraz w zależności od przypadku dodatkowymi anestetykami.

Wyposażenie naszego gabinetu ma na celu zapewnienie Państwu kompleksowego leczenia w obrębie jednej kliniki wraz z gwarancją poprawnej diagnostyki, zaplanowania i przeprowadzenia leczenia w sposób bezpieczny i spełniający oczekiwania Pacjenta zarówno od strony estetycznej jak i trwałości wykonanych prac.

Przycisk MediRaty