Zadbamy o Twój uśmiech!


Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!


Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!

Zadbamy o Twój uśmiech!

Szanowni Państwo,

Endodentica to miejsce, które stworzone zostało, aby umożliwić Państwu osiągnięcie zdrowego, naturalnego, a zarazem perfekcyjnego uśmiechu w komfortowych i nowoczesnych warunkach.

Nasz zawód jest naszą pasją, która w połączeniu ze zdobytą wiedzą oraz doświadczeniem pozwala nam zaproponować odpowiedni i indywidualny plan leczenia pod potrzeby każdego Pacjenta.

W Endodentica dbamy o zdrowy i śnieżnobiały uśmiech zarówno u osób dorosłych jak i u dzieci. Wysoką jakość naszych usług gwarantuje profesjonalny zespół lekarzy specjalistów. W naszej klinice dysponujemy sprzętem uznanych światowych producentów, spełniającym wymogi nowoczesnej stomatologii – m.in. tomograf komputerowy, mikroskopy endodontyczne oraz urządzenie do znieczulenia komputerowego – The Wand. Oferujemy również leczenie w narkozie – nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie dla osób bojących się leczenia stomatologicznego.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w naszej klinice, a w gronie naszych specjalistów znajdują się lekarze protetycy, endodonci, stomatolodzy dziecięcy, ortodonta oraz chirurg stomatologiczny. Wszyscy pracownicy kliniki Endodentica regularnie podwyższają swoje kwalifikacje na specjalistycznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Dzięki temu oferujemy Państwu kompleksowe leczenie interdyscyplinarne, pozwalające na wykorzystanie najnowszej wiedzy i materiałów z różnych dziedzin stomatologii.

W naszej klinice najważniejszy jest dla nas Pacjent oraz spojrzenie na jego zdrowie, nie tylko przez pryzmat zębów, ale jako całokształt zdrowia i komfortu funkcjonowania.

Z poważaniem, Ewa Robak
Właściciel kliniki

Gabinet

kompleksowe leczenie stomatologiczne Warszawa BiałołękaKlinika Endodentica, to dbałość o najwyższą jakość wykonywanych zabiegów.
Najlepszym potwierdzeniem tej tezy są liczne opinie naszych zadowolonych Pacjentów, którzy z dumą prezentują swój uśmiech i polecają naszą klinikę wśród swoich przyjaciół.
Doświadczenie naszego zespołu oraz nowoczesny sprzęt stomatologiczny, pozwalają nam na uzyskiwanie najlepszych efektów leczenia. Jakość wykorzystywanych przy pracy materiałów oraz sprzętu, potwierdzają liczne certyfikaty i atesty spełnienia najwyższych norm.
Leczenie przy wykorzystaniu dedykowanego wyposażenia pozwala nam świadczyć kompleksową gamę zabiegów i usług najwyższej jakości – bez żadnych kompromisów. W naszej klinice używamy tylko materiały i sprzęt czołowych, światowych producentów, a od swoich Partnerów wymagamy używania sprawdzonych i niezawodnych komponentów. Najwyższa jakość wykonywanych zabiegów pozwala naszym Pacjentom cieszyć się zdrowymi i pięknymi zębami przez długie lata.

Dentysta Warszawa Białołęka - Dr Ewa RobakZadowolenie Pacjentów ze świadczonych usług w naszej klinice, to nie tylko nasza ambicja, ale również skuteczna motywacja do dalszego rozwoju.
W celu osiągnięcia najlepszych wyników podążamy za bieżącymi trendami i nowościami w stomatologii, stale podnosząc jakość wykonywanych zabiegów. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu lekarzy oraz zastosowanie praktyczne najnowocześniejszej wiedzy i zaawansowanej technologii, zapewnia naszym Pacjentom bezpieczne leczenie stomatologiczne, nawet najtrudniejszych przypadków, na najwyższym poziomie.
Wszystkie wizyty odbywają się w nowocześnie wyposażonych gabinetach, a zabiegi przeprowadzamy z zachowaniem najwyższych standardów higienicznych przy wykorzystaniu najlepszych materiałów i nowoczesnego sprzętu.

leczenie zębów w narkozie Warszawa BiałołękaSkuteczne leczenie stomatologiczne, to proces na który składa się wiele etapów – od wnikliwej diagnostyki, przez odpowiednie zaplanowanie leczenia, aż po jego prawidłowe przeprowadzenie. Doświadczony zespół specjalistów naszej kliniki umożliwia kompleksowe leczenie każdego przypadku, niezależnie od stopnia skomplikowania. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny gwarantuje precyzyjne spojrzenie na przypadek Pacjenta i pozwala na zaproponowanie najlepszego planu leczenia. Nasze kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Pacjenta gwarantuje uzyskanie oczekiwanego efektu – pięknego i naturalnie wyglądającego uśmiechu. Dzięki zdobyczą nowoczesnej stomatologii i doświadczeniu naszych specjalistów leczenie w naszej klinice przebiega komfortowo i bezpiecznie dla Pacjenta przynosząc równocześnie trwałe i estetyczne efekty. Osobom, które obawiają się podjęcia leczenia stomatologicznego oferujemy również bezpieczne rozwiązanie w postaci leczenia pod narkozą. Nasz doświadczony Zespół pomoże Państwu przejść przez leczenie w sposób komfortowy i przewidywalny.

Gabinet stomatologiczny Warszawa BiałołękaDbając o Państwa komfort i bezpieczeństwo ciągle podnosimy nasze kwalifikacje, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym, światowym poziomie. Jako profesjonaliści pogłębiamy naszą wiedzę i umiejętności praktyczne uczestnicząc w szkoleniach w kraju i zagranicą. Z rozwagą wdrażamy nowoczesne technologie wraz z najnowszymi osiągnięciami współczesnej stomatologii oraz słuchamy rad największych autorytetów – specjalistów w dziedzinie stomatologii. Dzięki doświadczeniu i ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji nasi Pacjenci są obdarzani kompleksową i profesjonalna opieką dentystyczną pozwalającą na przywrócenie i zachowanie pięknego uśmiechu. Nasze indywidualne podejście do każdego przypadku pozwala na zaplanowanie i przeprowadzenie skutecznego i trwałego leczenia w każdym przypadku.

Usługi

Chirurgia stomatologicza

Zakres zabiegów chirurgicznych przeprowadzanych w naszej klinice pozwala na kompleksowe leczenie Pacjentów w obrębie jednego gabinetu. Wszystkie zabiegi przeprowadzamy, ze szczególnym uwzględnieniem komfortu naszych Pacjentów zarówno w trakcie leczenia jak i w okresie rekonwalescencji… czytaj dalej

Leczenie kanałowe

Bardzo często leczenie kanałowe jest ostatnią szansą uratowania naturalnego zęba. W naszej klinice leczenie endodontyczne (in. leczenie kanałowe) przeprowadzane przy pomocy mikroskopu jest gwarancją skutecznego wyleczenia zainfekowanego zęba i zachowaniu go w bardzo dobrej kondycji na długie lata… czytaj dalej

Okluzja

Okluzja jest dziedziną odpowiedzialną za prawidłowy sposobu ułożenia zębów szczęki (górnych) względem zębów żuchwy (dolnych). Niewłaściwa relacja może prowadzić do bardzo uciążliwych dolegliwości, a nawet utraty zębów. Jest to jedna z najczęściej występujących w stomatologii chorób, a jednocześnie jest najrzadziej diagnozowana… czytaj dalej

Protetyka

Nowoczesna protetyka umożliwia Pacjentom cieszenie się pięknym uśmiechem przez całe życie. Poprzez odbudowę braków w uzębieniu można odzyskać nie tylko ich zdrowy i piękny wygląd, ale również skutecznie zapobiegać problemom zdrowotnym związanym z zachwianiem równowagi w jamie ustnej… czytaj dalej

Stomatologia dziecięca

Chcąc zapewnić naszym Pacjentom zdrowy i estetyczny uśmiech na długie lata, oferujemy opiekę już od najmłodszego wieku. Kłopoty z uzębieniem najmłodszych Pacjentów biorą się niejednokrotnie z braku wprawy lub nieregularnego szczotkowania zębów, co często jest przyczyną powstawania próchnicy… czytaj dalej

Leczenie zębów w narkozie

Zabiegi stomatologiczne powodują u niektórych osób stres i uczucie strachu. Dotyczy to przede wszystkim Pacjentów dotkniętych dentofobią, czyli silnie odczuwaną obawą przed leczeniem. Współczesna stomatologia bez problemu potrafi poradzić sobie z problemem dentofobii. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku jest leczenie w narkozie… czytaj dalej

Profilaktyka

Jesteśmy zwolennikami tezy, iż lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego rekomendujemy naszym Pacjentom, w celu zapewnienia pięknego, naturalnego i zdrowego uśmiechu, regularnie wizyty kontrolne. Zalecamy odwiedzanie gabinetu stomatologicznego co pół roku – w celu przeglądu oraz oczyszczenia zębów z kamienia i osadu… czytaj dalej

Implantologia

Zdobywane latami doświadczenie i wiedza pozwala nam wykonywać kompleksowe i bezpieczne leczenie implantologiczne. Wszystkie zabiegi chirurgiczne (i implantacyjne) przeprowadzamy w naszej klinice w oparciu o nowoczesne procedury i z wykorzystaniem sprawdzonych systemów implantologicznych producentów, którzy oferują…. czytaj dalej

Formularz kontaktowy

Endodentica

Przycisk MediRaty